top of page

POKOJÍK pro Rózu

ZADÁNÍ: Naším úkolem bylo navrhnout interiér pokojíku pro Rózu tak, aby si v něm mohla hrát v průběhu celého dětství i s kamarádkami. Bylo potřeba navrhnout palandu a vestavné skříně.

 

KONCEPT: Jelikož se jedná o koncepci interiéru již hotového nového bytu, navrhly jsme především nábytek na míru.

Hlavním prvkem pokojíku je dvoupatrová palanda v mintové barvě a schůdky vyrobené z překližky. Ve spodní části palandy je umístěn závěs, aby se Róza mohla ukrýt do svého bunkru. Z boku palandy je vyřezáno kulaté okénko s možností zavření. Z postýlky je přístup také do niky umístěné pod schůdky, kde si Róza může ukládat knihy a všechny možné věcičky. Je zde také zabudovaná zásuvka. Ve spodní části palandy je umístěno světýlko. Horní část palandy bude nyní sloužit na hraní a později na spaní. 

Další nedílnou součástí pokojíku jsou bílé vestavné skříně s šatní tyčí a mnoha otevřenými poličkami, sloužícími jako knihovnička či úložné prostory pro koše na hračky. Součástí této sestavy je také jezdící domek na hračky s okénkem pro případné divadelní hrátky. Domek je vyroben z mořené lakované překližky, stejně jako schody.

Rok: Březen, 2020

Rozměry:  10 m2

Pokojík 1.jpg
Pokojík 2.jpg
pohledy -  pokojík
SCHEMATKO pokojík.jpg
pohledy - pokojík
vyjížděcí díl - pokojík
pokojík - pohledy
bottom of page